Co jem w ciągu dnia - FoodBook

Od kiedy opublikowałam materiał, w którym opowiedziałam dzięki czemu potrafię utrzymać swoją wagę cały czas na tym samym poziomie, to otrzymałam dużo próśb, żebym pokazała jak wyglądają moje posiłki. Zdecydowałam się nagrać krótki filmik, ale stwierdziłam też, że powinnam dopowiedzieć kilka ważnych rzeczy. Zobaczysz moje codzienne, przykładowe menu. W tym filmiku nie chodzi o dokładne przepisy, tylko ogólnie o sposób na codzienne odżywianie. I możesz się zdziwić, ponieważ na ekranie pojawi się ciasto francuskie, wino, czekolada... I faktycznie tak jest, że nie stronię od przyjemności. Jednak kluczowe w tym wszystkim są zasady, których przestrzegam już od kilku lat i wierzę, że to właśnie dzięki nim moja waga utrzymuje się w okolicach 50 kilogramów.

Nigdy nie byłam na żadnej diecie, nigdy nie stosowałam jakiś dziwnych głodówek. Sposób odżywiania wyklarował się dzięki wielokrotnym próbom. Obserwuję swój organizm i mam poczucie, że wiem co mu służy, a czego lepiej unikać. Dania, które zobaczysz charakteryzują się tym, że:

  1. Przygotujesz je bardzo szybko. Oznacza to, że jeden posiłek zrobisz w maksymalnie 20 minut.

  2. Możesz je zabrać ze sobą gdziekolwiek chcesz: spakuj do słoika albo pudełka i zabierz na uczelnię, do szkoły, pracy, na piknik. Po prostu weź ze sobą i zjedz, gdzie Ci wygodnie.

  3. Są to nieskomplikowane, proste dania. Składniki kupisz praktycznie w każdym sklepie.