Jak schudłam?

Był czas w moim życiu, kiedy moja waga drastycznie poszybowała do góry i momentalnie przestałam się mieścić w swoje normalne ubrania.

Nie wiedziałam, dlaczego nagle przytyłam ale byłam zdesperowana, żeby jednak jak najszybciej schudnąć. Oczywiście bez efektu jojo. Oprócz tego, że mocno przytyłam (na filmiku poniżej zamieściłam kilka zdjęć) to stan mojej cery też się zmienił na gorsze: pojawiły się wypryski, kórych nie byłam w stanie w żaden sposób zahamować. Pogorszenie mojego wyglądu wpłynęło też na moje samopoczucie, dlatego odwiedzałam różnych specjalistów i godziłam się na wydawanie dużych kwot na specjalistyczne kosmetyki, dzięki którym moja cera miała wrócić do normy. W końcu idąc za głosem swojej intuicji zaczęłam wdrażać w codzienne życie pewne nawyki. Rezultatem jest to, że od kilku lat moja waga niezmiennie stoi w miejscu, cera się ustabilizowała i moje samopoczucie też jest w dobrym stanie. Najbardziej cieszy mnie jednak to, że nie stosuję żadnych wyrzeczeń: uwielbiam słodycze i nie odmawiam sobie kulinarnych przyjemności. Nie katuję się też na siłowni, nie uprawiam konkretnego sportu i nie zażywam żadnych „magicznych” tabletek czy suplementów, które miałyby mi pomóc utrzymać wagę. Co robię, że jestem szczupła? :)

Jeżeli zastanawiasz się co możesz zrobić, żeby efektywnie schudnąć, jeżeli szukasz diety, czytasz poradniki i marzysz o tym, żeby zacząć kupować ubrania w mniejszym rozmiarze, to może moja historia i porady będą dla Ciebie pomocne. Miłego oglądania i słuchania!

Ach! I będzie mi szalenie miło jeżeli zasubskrybujesz kanał na YouTube. Dzięki temu dasz mi też znać, że to co robię ma sens i Ci się to podoba :)