Fotoksiążka Przepisy Tradycyjne

Jestem kolekcjonerką pięknie wydanych, kulinarnych książek. Uwielbiam je przeglądać, podziwiać i się nimi inspirować. Mówiąc "pięknie wydanych" mam na myśli zarówno estetykę i zdjęcia, ale też ich zawartość. Czasami te książki, które mają w sobie sam tekst są tak samo piękne i wartościowe, jak te co są opatrzone setkami zdjęć. W swojej skromnej domowej biblioteczce mam książki, których grzbiety już się rozklejają, niektóre egzemplarze mają w sobie skryte stare notatki, pieczątki nieistniejących już bibliotek, a zapach i pożółkły kolor stron zdradza nieśmiało, że dobrze służyły poprzednim właścicielom. W ostatnim czasie otrzymałam propozycję, aby stworzyć swoją fotoksiążkę z wybranymi przepisami. Wizja, że mogę ją samodzielnie zaprojektować i ustawić wśród ulubionych książek sprawiła mi wielką przyjemność. Wiedziałam, że propozycja jest już nie do odrzucenia i tak oto zaprojektowałam swoją CEWE FOTOKSIĄŻKĘ :)

Z pomocą przyszła aplikacja Cewe Fotoświat. Kilka chwil i na moim telefonie była zainstalowana darmowa aplikacja. Wybór zdjęć, zaprojektowanie okładki, opracowanie tekstów – to były te decyzje, które wymagały najwięcej nakładów czasowych. Zawsze mam tak, że jak już się za coś zabieram, to robię to jak najlepiej potrafię.

Projektowanie było przyjemne, miałam malutką namiastkę tego, jak się czują ci, którzy naprawdę wydają swoje albumy czy książki. Doświadczenie to zasiało we mnie małe ziarenko ciekawości jakby to było gdybym faktycznie wydała książkę? :)

W każdym razie na ten moment jestem zadowolona z tego, że do mojej książkowej kolekcji dołączył skromny ale bardzo sentymentalny egzemplarz CEWE FOTOKSIĄŻKI z wybranymi przepisami.

Zdecydowałam się na wydrukowanie tych receptur, do których z jakiegoś powodu mam największy sentyment albo które po prostu uwielbiam. Dlatego w fotoksiążce jest receptura na niezawodne racuchy, pyszne pesto bazyliowe czy obłędnie kremowy sos karmelowy.

Dodatkowo w fotoksiążce znajdują się też nasze z Bartkiem zdjęcia. W końcu ma to być pamiątka na lata!

Wydrukowanych CEWE FOTOKSIĄŻEK z naszymi przepisami są tylko 4 sztuki. Jedną zachowamy dla siebie, a 3 pozostałe? No właśnie :) Bądźmy w kontakcie i obserwuj nas na Facebooku. Może to właśnie do Ciebie powędruje przedświąteczny prezent :) Wszystko się wyjaśni już za kilka dni!