Błyskawiczne ciastka bez pieczenia

Czas przygotowania 10 minut
Czas gotowania 10 minut
Liczba porcji 20
Typ dania
Reklama

Spieszy Ci się? Możesz pominąć wstęp!

Ciastka, które zrobisz w 5 minut, z 3 składników, ultra zdrowe, bez cukru, odpowiednie nawet dla maluchów i w dodatku bez pieczenia. Możliwe? Jak najbardziej!

Płatki owsiane, suszone daktyle i masło orzechowe– to jest podstawa tych ciastek. Czekolada, czy cynamon to już dodatek i w zasadzie możesz go pominąć ale nie ukrywajmy: wszystko co zawiera cynamon albo czekoladę smakuje o niebo lepiej.

Ciasteczka te są bardzo szybkie w wykonaniu. Oprócz tego, lepienie ciastek jest naprawdę przyjemne i jeżeli masz w domu malucha, to śmiało zaangażuj jego rączki do tworzenia tych pyszności :)

Błyskawiczne ciastka bez pieczenia
Porcji

Składniki

Uwaga! Ilość składników dla tej liczby porcji została wyliczona automatycznie.
Reklama

Przygotowanie

Awatar
Lena Gryszko
Jestem inicjatorką PrzepisyTradycyjne.pl. Gotowanie jest moją pasją. Będąc jeszcze małą dziewczynką chętnie sięgałam po garnki. Kuchnia jest dla mnie miejscem, w którym czuję się wolna, zdaję się na swoją intuicję ale też i wiedzę. Uwielbiam karmić innych i być karmioną. Nie wyobrażam sobie życia bez dobrego jedzenia.
Dołącz do dyskusji
Tego przepisu jeszcze nikt nie skomentował. Może Ty rozpoczniesz dyskusję? Śmiało!
Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gryszko.com – Bartosz Gryszko podanego przeze mnie adresu e-mail oraz adresu IP oraz korzystanie z plików cookie w celu ułatwienia uwierzytelniania i zamieszczania komentarzy. Oświadczam iż zapoznałem się z polityką prywatności ora regulaminem.