Popcorn cynamonowy

Czas przygotowania 10 minut
Czas gotowania 10 minut
Liczba porcji 4
Typ dania
Reklama

Spieszy Ci się? Możesz pominąć wstęp!

Opatulona kocem i zajadająca się cynamonowym popcornem. Tak często spędzam zimowe wieczory i wiesz co? Bardzo je lubię :)

Cynamonowy popcorn jest tą przekąską, której nie dostaniesz w żadnym sklepie. Pocieszające jest jednak to, że jesteś w stanie w kilkanaście minut samodzielnie zrobić taki popcorn w swojej kuchni!

Każdy kto kocha popcorn i cynamon uzna, że jest to najlepszy popcorn jaki kiedykolwiek jadł. Jeszcze jest serowy popcorn ale to już nie ta kategoria, bo jednak słona przekąska :)

Cynamonowy Popcorn
Porcji

Składniki

Uwaga! Ilość składników dla tej liczby porcji została wyliczona automatycznie.
Reklama

Przygotowanie

Awatar
Lena Gryszko
Jestem inicjatorką PrzepisyTradycyjne.pl. Gotowanie jest moją pasją. Będąc jeszcze małą dziewczynką chętnie sięgałam po garnki. Kuchnia jest dla mnie miejscem, w którym czuję się wolna, zdaję się na swoją intuicję ale też i wiedzę. Uwielbiam karmić innych i być karmioną. Nie wyobrażam sobie życia bez dobrego jedzenia.
Dołącz do dyskusji
Tego przepisu jeszcze nikt nie skomentował. Może Ty rozpoczniesz dyskusję? Śmiało!
Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gryszko.com – Bartosz Gryszko podanego przeze mnie adresu e-mail oraz adresu IP oraz korzystanie z plików cookie w celu ułatwienia uwierzytelniania i zamieszczania komentarzy. Oświadczam iż zapoznałem się z polityką prywatności ora regulaminem.