Słodki Popcorn

Czas przygotowania 0 minut
Czas gotowania 0 minut
Liczba porcji 2
Typ dania
Rodzaj kuchni
Reklama

Spieszy Ci się? Możesz pominąć wstęp!

Przyznaję się od razu: moja miłość do popcornu zakwitła jeszcze jak byłam dzieckiem i tak na nasza relacja trwa do dziś. Mam nieograniczone możliwości jeżeli chodzi o ilość spożycia popcornu. A jeszcze jeżeli jest on niebanalny w smaku, to już w ogóle jest mistrzostwo świata. Tym razem proponuję wersję na słodko: rozpuszczone pianki marshmallow, ulubiony cynamon i masło. Taki popcorn idealnie też się sprawdzi podczas jakiejkolwiek imprezy.

Słodki Popcorn
Porcji

Składniki

Uwaga! Ilość składników dla tej liczby porcji została wyliczona automatycznie.
Reklama

Przygotowanie

Awatar
Lena Gryszko
Jestem inicjatorką PrzepisyTradycyjne.pl. Gotowanie jest moją pasją. Będąc jeszcze małą dziewczynką chętnie sięgałam po garnki. Kuchnia jest dla mnie miejscem, w którym czuję się wolna, zdaję się na swoją intuicję ale też i wiedzę. Uwielbiam karmić innych i być karmioną. Nie wyobrażam sobie życia bez dobrego jedzenia.
Dołącz do dyskusji
Tego przepisu jeszcze nikt nie skomentował. Może Ty rozpoczniesz dyskusję? Śmiało!
Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gryszko.com – Bartosz Gryszko podanego przeze mnie adresu e-mail oraz adresu IP oraz korzystanie z plików cookie w celu ułatwienia uwierzytelniania i zamieszczania komentarzy. Oświadczam iż zapoznałem się z polityką prywatności ora regulaminem.