Domowe nachosy

Czas przygotowania 10 minut
Czas gotowania 10 minut
Liczba porcji 4
Typ dania
Rodzaj kuchni
Reklama

Spieszy Ci się? Możesz pominąć wstęp!

Nic nie poradzę na to, że uwielbiam spędzać wieczory oglądając ulubione seriale i zajadając się przy tym różnymi smakołykami. Domowe nachosy z guacamole plasują się u mnie w czołówce ulubionych przekąsek.

Od wielu lat z wielką chęcią pieczemy je razem z Bartkiem pieczemy. Wprawiamy się w odpowiedni nastrój przed wspólnym seansem i kilka chwil spędzonych w kuchni jest dobrą zapowiedzią udanego wieczoru.

Ogromną zaletą domowych nachosów, oprócz tego, że są oczywiście o wiele zdrowsze od tych kupnych, to fakt, że bardzo szybko się je robi! Jeżeli zdecydujesz się na przetestowanie tego przepisu, to daj znać na Instagramie :)

Domowe nachosy
Porcji

Składniki

Uwaga! Ilość składników dla tej liczby porcji została wyliczona automatycznie.
Reklama

Przygotowanie

Awatar
Lena Gryszko
Jestem inicjatorką PrzepisyTradycyjne.pl. Gotowanie jest moją pasją. Będąc jeszcze małą dziewczynką chętnie sięgałam po garnki. Kuchnia jest dla mnie miejscem, w którym czuję się wolna, zdaję się na swoją intuicję ale też i wiedzę. Uwielbiam karmić innych i być karmioną. Nie wyobrażam sobie życia bez dobrego jedzenia.
Dołącz do dyskusji
Tego przepisu jeszcze nikt nie skomentował. Może Ty rozpoczniesz dyskusję? Śmiało!
Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gryszko.com – Bartosz Gryszko podanego przeze mnie adresu e-mail oraz adresu IP oraz korzystanie z plików cookie w celu ułatwienia uwierzytelniania i zamieszczania komentarzy. Oświadczam iż zapoznałem się z polityką prywatności ora regulaminem.