Babeczki makowe

Czas przygotowania 10 minut
Czas gotowania 40 minut
Liczba porcji 9
Typ dania
Reklama

Spieszy Ci się? Możesz pominąć wstęp!

Babeczki makowe są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy kochają wypieki z dodatkiem maku ale niekoniecznie chcą poświęcać dużo czasu na makowe wypieki. Babeczki makowe przygotowują się bardzo szybko, a finalnie, w smaku przypominają tradycyjne makowce.

Babeczki makowe udekorowałam kremem maślanym. Sama babeczka jest dosyć sucha w smaku, dlatego krem maślany idealnie się łączy i balansuje z ciastem makowym. Jest to wypiek, który zawsze się udaje. Z poniższych proporcji wychodzi ok. 9 sztuk babeczek.

Babeczki makowe
Porcji

Składniki

Uwaga! Ilość składników dla tej liczby porcji została wyliczona automatycznie.
Reklama

Przygotowanie

Awatar
Lena Gryszko
Jestem inicjatorką PrzepisyTradycyjne.pl. Gotowanie jest moją pasją. Będąc jeszcze małą dziewczynką chętnie sięgałam po garnki. Kuchnia jest dla mnie miejscem, w którym czuję się wolna, zdaję się na swoją intuicję ale też i wiedzę. Uwielbiam karmić innych i być karmioną. Nie wyobrażam sobie życia bez dobrego jedzenia.
Dołącz do dyskusji
Tego przepisu jeszcze nikt nie skomentował. Może Ty rozpoczniesz dyskusję? Śmiało!
Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gryszko.com – Bartosz Gryszko podanego przeze mnie adresu e-mail oraz adresu IP oraz korzystanie z plików cookie w celu ułatwienia uwierzytelniania i zamieszczania komentarzy. Oświadczam iż zapoznałem się z polityką prywatności ora regulaminem.