Biscotti

Czas przygotowania 30 minut
Czas gotowania 30 minut
Liczba porcji 10
Typ dania
Rodzaj kuchni
Reklama

Spieszy Ci się? Możesz pominąć wstęp!

Rodzajów ciastek jest niezliczona ilość, są kruche, maślane, z cukrem lub bez. Mogą być cytrynowe, cynamonowe, ale te są migdałowe, chrupiące i bardzo smaczne, a na dodatek przepis jest bardzo prosty.

Tym razem pomogła mi bratanica, Zosia miała mnóstwo frajdy podczas przygotowywania, a później wyrabiania ciasta. Ciastka migdałowe świetnie smakują, a przy okazji zapach migdałów rozchodzi się po całym domu.

Biscotti
Porcji

Składniki

Uwaga! Ilość składników dla tej liczby porcji została wyliczona automatycznie.
Reklama

Przygotowanie

Awatar
Lena Gryszko
Jestem inicjatorką PrzepisyTradycyjne.pl. Gotowanie jest moją pasją. Będąc jeszcze małą dziewczynką chętnie sięgałam po garnki. Kuchnia jest dla mnie miejscem, w którym czuję się wolna, zdaję się na swoją intuicję ale też i wiedzę. Uwielbiam karmić innych i być karmioną. Nie wyobrażam sobie życia bez dobrego jedzenia.
Dołącz do dyskusji
Tego przepisu jeszcze nikt nie skomentował. Może Ty rozpoczniesz dyskusję? Śmiało!
Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gryszko.com – Bartosz Gryszko podanego przeze mnie adresu e-mail oraz adresu IP oraz korzystanie z plików cookie w celu ułatwienia uwierzytelniania i zamieszczania komentarzy. Oświadczam iż zapoznałem się z polityką prywatności ora regulaminem.