Kruche ciastka bez cukru

Czas przygotowania 10 minut
Czas gotowania 10 minut
Liczba porcji 30
Typ dania
Rodzaj kuchni
Reklama

Spieszy Ci się? Możesz pominąć wstęp!

Na pierwszy rzut oka powiedziałabym, że są to ciasta bardziej wytrawne niż słodkie. Nie ma w nich ani grama cukru ale są kruche i maślane, dlatego automatycznie idealnie towarzyszą słodkim napojom.

Osobiście przyozdobiłam je jadalnym, złotym pyłkiem i nadałam ciastkom kształt liści. Do upieczenia tych kruchych ciasteczek zainspirował mnie jesienny, październikowy spacer po lesie. Jednak ciastkom tym możesz nadać dowolnie wybrany kształt, zawsze będą dobrze wyglądały i idealnie smakowały.

Kruche ciastka bez cukru
Porcji

Składniki

Uwaga! Ilość składników dla tej liczby porcji została wyliczona automatycznie.
Reklama

Przygotowanie

Awatar
Lena Gryszko
Jestem inicjatorką PrzepisyTradycyjne.pl. Gotowanie jest moją pasją. Będąc jeszcze małą dziewczynką chętnie sięgałam po garnki. Kuchnia jest dla mnie miejscem, w którym czuję się wolna, zdaję się na swoją intuicję ale też i wiedzę. Uwielbiam karmić innych i być karmioną. Nie wyobrażam sobie życia bez dobrego jedzenia.
Dołącz do dyskusji
E
Ehhhh
"Osobiście przyozdobiłam je jadalnym, złotym pyłkiem" ---> czytaj: "posypałam ciastka aluminium które odłoży mi się w mózgu".
Po co dodawać do jedzenia związki glinu?
KO
Krystyna Ogórek
DZIĘKUJĘ ZA PRZEPISY. CIASTKA WYPRÓBUJĘ Z PEWNOŚCIĄ ! POZDRAWIAM.
Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gryszko.com – Bartosz Gryszko podanego przeze mnie adresu e-mail oraz adresu IP oraz korzystanie z plików cookie w celu ułatwienia uwierzytelniania i zamieszczania komentarzy. Oświadczam iż zapoznałem się z polityką prywatności ora regulaminem.