Blok czekoladowy

Czas przygotowania 30 minut
Czas gotowania 60 minut
Liczba porcji 12
Typ dania
Rodzaj kuchni
Reklama

Spieszy Ci się? Możesz pominąć wstęp!

Blok czekoladowy ❤️ Bardzo świąteczny i bardzo szybki do zrobienia 🎄Przepis od Nigelli Lawson – to właśnie ona inspirowała mnie do pierwszych kroków w kuchni. ⁠Blok czekoladowy jest nadziany samymi pysznościami. Są w nim orzechy, mini pianki, suszona wiśnia i aromatyczne ciasteczka migdałowe.

Ten blok czekoladowy jest po prostu pyszny. Myślę, że podbije każde podniebienie, a dodatkowo pięknie ozdobi Wigilijny stół. Skusisz się i Ty?

Blok czekoladowy
Porcji

Składniki

Uwaga! Ilość składników dla tej liczby porcji została wyliczona automatycznie.
Reklama

Przygotowanie

Awatar
Lena Gryszko
Jestem inicjatorką PrzepisyTradycyjne.pl. Gotowanie jest moją pasją. Będąc jeszcze małą dziewczynką chętnie sięgałam po garnki. Kuchnia jest dla mnie miejscem, w którym czuję się wolna, zdaję się na swoją intuicję ale też i wiedzę. Uwielbiam karmić innych i być karmioną. Nie wyobrażam sobie życia bez dobrego jedzenia.
Dołącz do dyskusji
Tego przepisu jeszcze nikt nie skomentował. Może Ty rozpoczniesz dyskusję? Śmiało!
Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gryszko.com – Bartosz Gryszko podanego przeze mnie adresu e-mail oraz adresu IP oraz korzystanie z plików cookie w celu ułatwienia uwierzytelniania i zamieszczania komentarzy. Oświadczam iż zapoznałem się z polityką prywatności ora regulaminem.