Ciasto marchewkowe

Czas przygotowania 30 minut
Czas gotowania 1 minut
Liczba porcji 8
Typ dania
Rodzaj kuchni
Reklama

Spieszy Ci się? Możesz pominąć wstęp!

Ciasto marchewkowe zdecydowanie należy do jednych z moich ulubionych ciast. Pamiętam, że kiedyś wydawało mi się, że upieczenie ciasta marchewkowego musi być bardzo czasochłonne, ponieważ trzeba obrać i zetrzeć sporą ilość marchewek. Całe szczęście, że było to błędne przekonanie. Z ciastem marchewkowym jest też tak, że jak już raz je upiekę, to za chwilkę znów je odtwarzam. Uzależnia i jest po prostu dobre :)

Ciasto marchewkowe
Porcji

Składniki

Uwaga! Ilość składników dla tej liczby porcji została wyliczona automatycznie.
Reklama

Przygotowanie

Awatar
Lena Gryszko
Jestem inicjatorką PrzepisyTradycyjne.pl. Gotowanie jest moją pasją. Będąc jeszcze małą dziewczynką chętnie sięgałam po garnki. Kuchnia jest dla mnie miejscem, w którym czuję się wolna, zdaję się na swoją intuicję ale też i wiedzę. Uwielbiam karmić innych i być karmioną. Nie wyobrażam sobie życia bez dobrego jedzenia.
Dołącz do dyskusji
Tego przepisu jeszcze nikt nie skomentował. Może Ty rozpoczniesz dyskusję? Śmiało!
Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gryszko.com – Bartosz Gryszko podanego przeze mnie adresu e-mail oraz adresu IP oraz korzystanie z plików cookie w celu ułatwienia uwierzytelniania i zamieszczania komentarzy. Oświadczam iż zapoznałem się z polityką prywatności ora regulaminem.