Domowe lody czekoladowe

Czas przygotowania 180 minut
Czas gotowania 15 minut
Liczba porcji 8
Typ dania
Rodzaj kuchni
Reklama

Spieszy Ci się? Możesz pominąć wstęp!

Szukasz przepisu na domowe lody, które zrobisz bez użycia specjalnej maszyny? I zależy Ci na tym aby miały kremową konsystencję? Jesteś w dobrym miejscu!

Uwielbiamy lody tak bardzo, że nieraz zdarzało nam się jechać wiele kilometrów tylko po to aby spróbować lodów ze słynnej lodziarni. Nawet zimą odwiedzamy ulubione lodziarnie i w zasadzie przez cały rok trzymamy w zamrażalniku ulubione lody. Jednak nie trudno jest też zrobić domowe lody, całkowicie bez użycia maszyny. Przepis znajdziesz niżej :) Z podanych proporcji wychodzi ok. 1 litr lodów.

Białka wykorzystaj do przygotowania bezy

Domowe lody czekoladowe
Porcji

Składniki

Uwaga! Ilość składników dla tej liczby porcji została wyliczona automatycznie.
Reklama

Przygotowanie

Awatar
Lena Gryszko
Jestem inicjatorką PrzepisyTradycyjne.pl. Gotowanie jest moją pasją. Będąc jeszcze małą dziewczynką chętnie sięgałam po garnki. Kuchnia jest dla mnie miejscem, w którym czuję się wolna, zdaję się na swoją intuicję ale też i wiedzę. Uwielbiam karmić innych i być karmioną. Nie wyobrażam sobie życia bez dobrego jedzenia.
Dołącz do dyskusji
JC
Janusz Cebula
Ale te lody są kurwa zajebiste
Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gryszko.com – Bartosz Gryszko podanego przeze mnie adresu e-mail oraz adresu IP oraz korzystanie z plików cookie w celu ułatwienia uwierzytelniania i zamieszczania komentarzy. Oświadczam iż zapoznałem się z polityką prywatności ora regulaminem.