Babeczki sernikowo-czekoladowe

Czas przygotowania 10 minut
Czas gotowania 10 minut
Liczba porcji 12
Typ dania
Rodzaj kuchni
Reklama

Spieszy Ci się? Możesz pominąć wstęp!

Babeczki sernikowo-czekoladowe są idealnym rozwiązaniem dla kogoś, kto się zastanawia czy upiec klasyczne ciasto czekoladowe czy może sernik. Połączenie sernika i czekolady zawsze jest dobrym rozwiązaniem, a babeczki do tego wszystkiego mają to do siebie, że przepis jest na nie naprawdę prosty.

Skusiłam się aby babeczki udekorować w świątecznym motywie, natomiast oczywiście Ty możesz w ogóle ich nie dekorować (są dobre i bez dodatkowego kremu) lub zrobić to wedle swojej fantazji. Z podanych niżej składników wychodzi 12 babeczek.

Babeczki sernikowo-czekoladowe
Porcji

Składniki

Uwaga! Ilość składników dla tej liczby porcji została wyliczona automatycznie.
Reklama

Przygotowanie

Awatar
Lena Gryszko
Jestem inicjatorką PrzepisyTradycyjne.pl. Gotowanie jest moją pasją. Będąc jeszcze małą dziewczynką chętnie sięgałam po garnki. Kuchnia jest dla mnie miejscem, w którym czuję się wolna, zdaję się na swoją intuicję ale też i wiedzę. Uwielbiam karmić innych i być karmioną. Nie wyobrażam sobie życia bez dobrego jedzenia.
Dołącz do dyskusji
Tego przepisu jeszcze nikt nie skomentował. Może Ty rozpoczniesz dyskusję? Śmiało!
Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gryszko.com – Bartosz Gryszko podanego przeze mnie adresu e-mail oraz adresu IP oraz korzystanie z plików cookie w celu ułatwienia uwierzytelniania i zamieszczania komentarzy. Oświadczam iż zapoznałem się z polityką prywatności ora regulaminem.