Kanapka z pastą jajeczną i z suchą kiełbasą

Czas przygotowania 10 minut
Czas gotowania 10 minut
Liczba porcji 1
Typ dania
Reklama

Spieszy Ci się? Możesz pominąć wstęp!

Kanapki na śniadanie wcale nie muszą być nudne. Czasami można zaszaleć i potraktować siebie w szczególny sposób. Podobno od tego, jak się zaczyna poranek, zależy później cały dzień, więc dlaczego nie zadbać o to, aby poranek był wyjątkowy? Przygotowanie kanapki z pastą jajeczną, dodatkiem kiełbasy suchej i świeżego ogórka jest prostsze niż Ci się wydaje :)

Ile znam osób, tyle jest przepisów na pastę jajeczną. U mnie koniecznym dodatkiem do pasty jajecznej jest dymka cebuli, majonez i odrobina chrzanu. Chrzan bardzo się lubi z jajkiem i moim zdaniem cudownie podkreśla smak pasty jajecznej. Uwielbiam pastę jajeczną również za to, że szybko się ją przygotowuje. Do kanapki dodałam też kilka plastrów Kiełbasy Suchej jak ze wsi marki Balcerzak.

A Ty z jakimi dodatkami najbardziej lubisz kanapki?

Kanapka z pastą jajeczną i suchą kiełbasą
Porcji

Składniki

Uwaga! Ilość składników dla tej liczby porcji została wyliczona automatycznie.
Reklama

Przygotowanie

Awatar
Lena Gryszko
Jestem inicjatorką PrzepisyTradycyjne.pl. Gotowanie jest moją pasją. Będąc jeszcze małą dziewczynką chętnie sięgałam po garnki. Kuchnia jest dla mnie miejscem, w którym czuję się wolna, zdaję się na swoją intuicję ale też i wiedzę. Uwielbiam karmić innych i być karmioną. Nie wyobrażam sobie życia bez dobrego jedzenia.
Dołącz do dyskusji
MN
Malwina Nurka
Aż mi się zachciało kupić jakąś wyborną suchą kiełbasę. A takie najlepsze według mnie to mają Karol-Zakłady Mięsne. Poleciła mi ich kiedyś znajoma i teraz nie wyobrażam siebie zamawiać wędliny gdzieś indziej. Mają zawsze świeże, aromatyczne i w smaku znakomite.
Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gryszko.com – Bartosz Gryszko podanego przeze mnie adresu e-mail oraz adresu IP oraz korzystanie z plików cookie w celu ułatwienia uwierzytelniania i zamieszczania komentarzy. Oświadczam iż zapoznałem się z polityką prywatności ora regulaminem.