Spaghetti z pesto z bobu

Czas przygotowania 10 minut
Czas gotowania 15 minut
Liczba porcji 4
Typ dania
Rodzaj kuchni
Reklama

Spieszy Ci się? Możesz pominąć wstęp!

Spaghetti z pesto na bazie bazylii prosto z naszego ogródka, hojnej ilości parmezanu i bobu 🍀 W 15 minut obiad gotowy! 👌

Aby bób wyszedł naprawdę smacznie należy go wrzucać do dużej ilości wrzącej i osolonej wody. Gotuj przez 3-4 minuty, opłócz w zimnej wodzie i obieraj.

Pesto na bazie bazylli jest tradycyjnym włoskim przepisem. Dodatek bobu jest już moją inwencją twórczą i z ręką na sercu polecam tę recepturę.

Spaghetti z pesto z bobu
Porcji

Składniki

Uwaga! Ilość składników dla tej liczby porcji została wyliczona automatycznie.
Reklama

Przygotowanie

Awatar
Lena Gryszko
Jestem inicjatorką PrzepisyTradycyjne.pl. Gotowanie jest moją pasją. Będąc jeszcze małą dziewczynką chętnie sięgałam po garnki. Kuchnia jest dla mnie miejscem, w którym czuję się wolna, zdaję się na swoją intuicję ale też i wiedzę. Uwielbiam karmić innych i być karmioną. Nie wyobrażam sobie życia bez dobrego jedzenia.
Dołącz do dyskusji
Tego przepisu jeszcze nikt nie skomentował. Może Ty rozpoczniesz dyskusję? Śmiało!
Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gryszko.com – Bartosz Gryszko podanego przeze mnie adresu e-mail oraz adresu IP oraz korzystanie z plików cookie w celu ułatwienia uwierzytelniania i zamieszczania komentarzy. Oświadczam iż zapoznałem się z polityką prywatności ora regulaminem.